Wczytywanie...

Massage Finder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

TG Coders
Massage Finder
Zakres prac

MassageFinder.com to jeden z największych serwisów przeznaczonych dla masażystów i salonów SPA na terenie Stanów Zjednoczonych. Nasz klient zlecił nam budowę strony, dostosowanej do najnowszych standardów tworzenia rozwiązań webowych oraz wykonanie szybkiej, dobrze zaprojektowanej i intuicyjnej witryny.

Pierwsze prace opierały się na badaniu dotychczasowych zachowań użytkowników, ruchów jakie wykonują oraz wnikliwej analizie odpowiedzi respondentów na temat zmian, w celu uzyskania najbardziej ergonomicznego layout'u. Wówczas najczęściej wymienianymi problemami dotychczasowej strony internetowej był długi czas ładowania, powolne zwracanie wyników wyszukiwania oraz brak mapy, na której istniałaby możliwość znalezienia interesującej konsumenta usługi w pobliżu miejsca zamieszkania. Pozostałe komentarze dotyczyły przebudowy panelu użytkownika oraz dodania automatycznej bramki płatności w formie miesięcznej subskrypcji z zróżnicowanymi pakietami.

Efektywna analiza potrzeb użytkowników, połączona z wykorzystaniem najbardziej wydajnych technologii w obszarze tworzenia rozwiązań internetowych już od pierwszych dni działania nowej strony dała świetne efekty. Świadczy o tym m.in. wzrost o ponad 19% regularnie płacących subskrybentów, po pierwszym miesiącu od uruchomienia witryny. Zanotowana została także znacząca poprawa parametrów funkcjonalnych, a co za tym idzie pozycji w wyszukiwarce Google, jak również wyraźnie lepszy "user experience".

Inne nasze najnowsze realizacje

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

Tripery

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Biznes Skaner

Aplikacja webowa umożliwiająca wykonie skutecznej analizy biznesowej z wykorzystaniem uczenia maszynowego

Biznes Skaner

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.