Wczytywanie...

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

TG Coders
Tripery
Zakres prac

Prowadzenie firmy transportowej wiąże się z koniecznością efektywnego nawigowania do celu, co umożliwia doręczenie przesyłek pod wskazany adres szybko, na czas i z zadowoleniem dla klienta. W Wielkiej Brytanii, wielu przedsiębiorców mierzy się z trudnościami w określaniu dokładnej lokalizacji, ponieważ Google Maps często nie wskazuje konkretnego punktu docelowego, a na przykład całą ulicę.

W celu usprawnienia tego procesu, nasz zespół wykonał aplikację mobilną, która z dokładnością co do domu, wskazuje finalne miejsce dostarczenia przesyłki na podstawie podanego post-codu (kodu pocztowego).

Została ona wzbogacona o system subskrypcji, co daje możliwość zarabiania na jej funkcjonalnościach, dzięki zintegrowaniu operatora płatności, a za niewielką opłatą firmy transportowe otrzymują narzędzie do skutecznego nawigowania we wskazane miejsca.

Nasz klient zadowolony z dotychczasowych efektów współpracy, realizuje z naszym zespołem wersję 2.0 aplikacji, gdzie do możliwości wyznaczenia dokładnego adresu zostanie dodana funkcja wyboru wielu punktów na mapie, a aplikacja uwzględniając ruch na drodze, wyznaczy najbardziej efektywną trasę, przy uwzględnieniu takich czynników jak wysokość pojazdu, przepustowość dróg oraz lokalne ograniczenia.

Projekt został napisany w języku programowania Flutter, co umożliwia uruchomienie i pobranie aplikacji zarówno w sklepie Google Play jak i App Store.

Inne nasze najnowsze realizacje

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Massage Finder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

Massage Finder

Biznes Skaner

Aplikacja webowa umożliwiająca wykonie skutecznej analizy biznesowej z wykorzystaniem uczenia maszynowego

Biznes Skaner

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.