Wczytywanie...

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

TG Coders
Tripery
Zakres prac

Prowadzenie firmy transportowej wiąże się z koniecznością efektywnego nawigowania do celu, co umożliwia doręczenie przesyłek pod wskazany adres szybko, na czas i z zadowoleniem dla klienta. W Wielkiej Brytanii, wielu przedsiębiorców mierzy się z trudnościami w określaniu dokładnej lokalizacji, ponieważ Google Maps często nie wskazuje konkretnego punktu docelowego, a na przykład całą ulicę.

W celu usprawnienia tego procesu, nasz zespół wykonał aplikację mobilną, która z dokładnością co do domu, wskazuje finalne miejsce dostarczenia przesyłki na podstawie podanego post-codu (kodu pocztowego).

Została ona wzbogacona o system subskrypcji, co daje możliwość zarabiania na jej funkcjonalnościach, dzięki zintegrowaniu operatora płatności, a za niewielką opłatą firmy transportowe otrzymują narzędzie do skutecznego nawigowania we wskazane miejsca.

Nasz klient zadowolony z dotychczasowych efektów współpracy, realizuje z naszym zespołem wersję 2.0 aplikacji, gdzie do możliwości wyznaczenia dokładnego adresu zostanie dodana funkcja wyboru wielu punktów na mapie, a aplikacja uwzględniając ruch na drodze, wyznaczy najbardziej efektywną trasę, przy uwzględnieniu takich czynników jak wysokość pojazdu, przepustowość dróg oraz lokalne ograniczenia.

Projekt został napisany w języku programowania Flutter, co umożliwia uruchomienie i pobranie aplikacji zarówno w sklepie Google Play jak i App Store.

Inne nasze najnowsze realizacje

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.