Wczytywnie...

Dedykowane oprogramowanie

Tworzymy dedykowane oprogramowania dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Wspiera, usprawnia i automatyzujące najbardziej istotne procesy.

TG Coders to partner technlologiczny zapewniający najwyższej klasy oprogramowanie dla dużych i małych przedsiębiorstw. Wykonujemy rozwiązania wspierające wszystkie kluczowe procesy podstawowej i przyszłej działności Twojej firmy. Tworzymy je zarówno na systemy operacyjne typu Windows, Linux, Mac jak i w dedykowanej chmurze. Pomagamy usprawnić każdy etap działalności od sprzedaży po systemy zarządzania magazynem, biurem oraz dokumentacją. W zależności od wymagań dokonujemy również integracji z innymi rozwiązaniami informatycznymi. Zajmujemy się kompleksową realizacją od wstępnej analizy po pełną instalację i wsparcie techniczne.

 1. Wstęp

  Rozpoczynamy od zrozumienia Twojej firmy, potrzeb, celów oraz głównego przeznaczenia tworzonego przez nas oprogramowania.

 2. Analiza

  Dokonujemy szczegółowej analizy doświadczeń biznesowych oraz zapoznajemy się z uwagami, a także doradzamy najbardziej optymalne rozwiązanie.

 3. Front-end

  Tworzymy indywidualnie dopasowane projekty szczególnie uwzględniając przyszłe przeznaczenie oprogramowania oraz doświadczenia Twoje i Twoich pracowników.

 4. Back-end

  Programujemy stabilny, wydajny i bezpieczny back-end spełniający wszystkie niezbędne funkcjonalności i wymagania określone na etapie specyfikacji.

 5. Instalacja i utrzymanie

  Instalujemy oprogramowanie na wskazanych jednostkach w Twojej firmie lub w chmurze. Dokładnie testujemy wszystkie funkcje i zapewniamy wsparcie techniczne.

Nasze najnowsze realizacje

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

Tripery

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Massage Finder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

Massage Finder

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.