Wczytywnie...

Dedykowane oprogramowanie

Tworzymy dedykowane oprogramowania dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Wspiera, usprawnia i automatyzujące najbardziej istotne procesy.

TG Coders to partner technlologiczny zapewniający najwyższej klasy oprogramowanie dla dużych i małych przedsiębiorstw. Wykonujemy rozwiązania wspierające wszystkie kluczowe procesy podstawowej i przyszłej działności Twojej firmy. Tworzymy je zarówno na systemy operacyjne typu Windows, Linux, Mac jak i w dedykowanej chmurze. Pomagamy usprawnić każdy etap działalności od sprzedaży po systemy zarządzania magazynem, biurem oraz dokumentacją. W zależności od wymagań dokonujemy również integracji z innymi rozwiązaniami informatycznymi. Zajmujemy się kompleksową realizacją od wstępnej analizy po pełną instalację i wsparcie techniczne.

 1. Wstęp

  Rozpoczynamy od zrozumienia Twojej firmy, potrzeb, celów oraz głównego przeznaczenia tworzonego przez nas oprogramowania.

 2. Analiza

  Dokonujemy szczegółowej analizy doświadczeń biznesowych oraz zapoznajemy się z uwagami, a także doradzamy najbardziej optymalne rozwiązanie.

 3. Front-end

  Tworzymy indywidualnie dopasowane projekty szczególnie uwzględniając przyszłe przeznaczenie oprogramowania oraz doświadczenia Twoje i Twoich pracowników.

 4. Back-end

  Programujemy stabilny, wydajny i bezpieczny back-end spełniający wszystkie niezbędne funkcjonalności i wymagania określone na etapie specyfikacji.

 5. Instalacja i utrzymanie

  Instalujemy oprogramowanie na wskazanych jednostkach w Twojej firmie lub w chmurze. Dokładnie testujemy wszystkie funkcje i zapewniamy wsparcie techniczne.

Nasze najnowsze realizacje

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.