Wczytywnie...

ERP & CRM & CMS

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów CRM, ERP i CMS zamieszczonych w chmurze oraz dostosowanych do systemów operacyjnych w Twojej firmie.

Tworzymy indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych klientów systemy CRM, ERP i CMS. Zapewniamy spójność działania oraz integrację z innymi rozwiązaniami używanymi przez Twoich pracowników. Tworzone przez nas oprogramowanie ERP (z angielskiego Enterprise Resource Planning) umożliwi dużo efektywniejsze zarządzanie i alokację zasobów oraz automatyzację najbardziej czasochłonnych działań. CRM zapewni pozyskanie większej liczby klientów poprzez efektywniejsze zarządzanie procesami sprzedaży i marketingiem. Dzięki dedykowanym systemom CMS będziesz miał możliwość zarządzania treścią na Twoich witrynach firmowych, blogach, newsletter-ach, a także innych materiałach udostępnianych klientom i kontrahentów. Nasz zespół specjalizuje się również w realizacji innych rodzajów oprogramowania ich utrzymaniem i wsparciem. Skontaktuj się z nami by uzyskać darmową wycenę.

 1. Wstęp

  Rozpoczynamy od zrozumienia Twojej firmy, potrzeb, celów oraz głównego przeznaczenia tworzonego przez nas systemu.

 2. Analiza

  Dokonujemy szczegółowej analizy doświadczeń biznesowych oraz zapoznajemy się z uwagami, a także doradzamy najbardziej optymalne rozwiązanie.

 3. Front-end

  Tworzymy indywidualnie dopasowane projekty szczególnie uwzględniając przyszłe przeznaczenie systemu oraz doświadczenia Twoje i Twoich pracowników.

 4. Back-end

  Programujemy stabilny, wydajny i bezpieczny back-end spełniający wszystkie funkcjonalności i wymagania określone na etapie specyfikacji.

 5. Instalacja i utrzymanie

  Instalujemy system na wskazanych jednostkach w Twojej firmie lub w chmurze, dokładnie testujemy funkcje i zapewniamy wsparcie techniczne.

Nasze najnowsze realizacje

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.