Wczytywnie...

ERP & CRM & CMS

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów CRM, ERP i CMS zamieszczonych w chmurze oraz dostosowanych do systemów operacyjnych w Twojej firmie.

Tworzymy indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych klientów systemy CRM, ERP i CMS. Zapewniamy spójność działania oraz integrację z innymi rozwiązaniami używanymi przez Twoich pracowników. Tworzone przez nas oprogramowanie ERP (z angielskiego Enterprise Resource Planning) umożliwi dużo efektywniejsze zarządzanie i alokację zasobów oraz automatyzację najbardziej czasochłonnych działań. CRM zapewni pozyskanie większej liczby klientów poprzez efektywniejsze zarządzanie procesami sprzedaży i marketingiem. Dzięki dedykowanym systemom CMS będziesz miał możliwość zarządzania treścią na Twoich witrynach firmowych, blogach, newsletter-ach, a także innych materiałach udostępnianych klientom i kontrahentów. Nasz zespół specjalizuje się również w realizacji innych rodzajów oprogramowania ich utrzymaniem i wsparciem. Skontaktuj się z nami by uzyskać darmową wycenę.

 1. Wstęp

  Rozpoczynamy od zrozumienia Twojej firmy, potrzeb, celów oraz głównego przeznaczenia tworzonego przez nas systemu.

 2. Analiza

  Dokonujemy szczegółowej analizy doświadczeń biznesowych oraz zapoznajemy się z uwagami, a także doradzamy najbardziej optymalne rozwiązanie.

 3. Front-end

  Tworzymy indywidualnie dopasowane projekty szczególnie uwzględniając przyszłe przeznaczenie systemu oraz doświadczenia Twoje i Twoich pracowników.

 4. Back-end

  Programujemy stabilny, wydajny i bezpieczny back-end spełniający wszystkie funkcjonalności i wymagania określone na etapie specyfikacji.

 5. Instalacja i utrzymanie

  Instalujemy system na wskazanych jednostkach w Twojej firmie lub w chmurze, dokładnie testujemy funkcje i zapewniamy wsparcie techniczne.

Nasze najnowsze realizacje

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

Porównywarka Bankowa

Biznes Skaner

Aplikacja webowa umożliwiająca wykonie skutecznej analizy biznesowej z wykorzystaniem uczenia maszynowego

Biznes Skaner

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.