Wczytywnie...

ERP & CRM & CMS

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów CRM, ERP i CMS zamieszczonych w chmurze oraz dostosowanych do systemów operacyjnych w Twojej firmie.

Tworzymy indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych klientów systemy CRM, ERP i CMS. Zapewniamy spójność działania oraz integracje z innymi rozwiązaniami używanymi przez Twoich pracowników. Tworzone przez nas oprogramowanie ERP (z angielskiego Enterprise Resource Planning) umożliwi dużo efektywniejsze zarządzanie i alokacje zasobów oraz automatyzacje najbardziej czasochłonnych działań. CRM zapewni pozyskanie większej liczby klientów poprzez efektywniejsze zarządzanie procesami sprzedaży i marketingiem. Dzięki dedykowanym systemom CMS będziesz miał możliwość zarządzanie treścią na Twoich witrynach firmowych, blogach, newsletter-ach, a także innych materiałach udostępnianych klientom i kontrahentów. Nasz zespół specjalizuje się również w realizacji innych rodzajów oprogramowania, utrzymaniem i wsparciem. Skontaktuj się z nami by uzyskać darmową wycenę.

Pracujemy na:

 1. Wstęp

  Rozpoczynamy od zrozumienia Twojej firmy, potrzeb, celów oraz głównego przeznaczenia tworzonego przez nas systemu.

 2. Analiza

  Dokonujemy szczegółowej analizy doświadczeń biznesowych oraz zapoznajemy się z uwagami, a także doradzamy najbardziej optymalne rozwiązanie.

 3. Front-end

  Tworzymy indywidualnie dopasowane projekty szczególnie uwzględniając przyszłe przeznaczenie systemu oraz doświadczenia Twoje i Twoich pracowników.

 4. Back-end

  Programujemy stabilny, wydajny i bezpieczny back-end spełniający wszystkie funkcjonalności i wymagania określone na etapie specyfikacji.

 5. Instalacja i utrzymanie

  Instalujemy system na wskazanych jednostkach w Twojej firmie lub w chmurze, dokładnie testujemy funkcje i zapewniamy wsparcie techniczne.

Nasze najnowsze realizacje

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Naczyniaki

MassageFinder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

MassageFinder

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

Porównywarka Bankowa

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań infomatyzcznych i teleinfomatycznych.