Wczytywanie...

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

TG Coders

Szacuje się, że wielkość rynku afiliacyjnego w Polsce sięga prawie 220 mln zł. W oparciu o ten model nasz klient zdecydował się na stworzenie w pełni automatycznej porównywarki produktów bankowych i pozabankowych. Miała ona umożliwiać znalezienie odpowiedniej oferty bankowej w szybki i efektywny sposób, jak również wyliczenie wielkości raty czy orientacyjnej wysokości zysku z przeprowadzonej inwestycji.

Celem projektu było wykonanie nowoczesnego i funkcjonalnego portalu służącego do porównywania produktów finansowych. Miał wyróżniać się na tle konkurencji swoim designem, bardziej przyjaznym układem wizualnym, oraz unikalną ofertą. Portal miał za zadanie maksymalizować zysk poprzez wykorzystywanie API różnych brokerów, którzy w danym dniu zapewniają najlepszą prowizję właścicielowi serwisu oraz najkorzystniejsze oprocentowanie dla użytkowników strony.

Do naszych zadań należało stworzenie funkcji obliczeniowych określających RRSO, wysokość raty, zwrot z konta oszczędnościowego lub lokaty. Klient na etapie realizacji zwrócił również uwagę na dostosowanie portalu pod odpowiednią optymalizację dla wyszukiwarki Google jako jednego z głównych źródeł pozyskiwania nowych użytkowników/odbiorców.

Jest on w pełni automatycznym serwisem umożliwiającym znalezienie najlepszych ofert rachunków bankowych, produktów kredytowych, inwestycyjnych, oszczędnościowych i ubezpieczeniowych od wielu brokerów finansowych dostępnych na polskim rynku. Dzięki przejrzystemu designowi jest łatwa w obsłudze, a zastosowanie wielu sekcji informacyjnych w dolnej części strony zapewnia bardzo dobre parametry, niezwykle ważne w odpowiednim pozycjonowaniu strony.

Inne nasze najnowsze realizacje

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Naczyniaki

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

MassageFinder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

MassageFinder

Biznes Skaner

Aplikacja webowa umożliwiająca wykonie skutecznej analizy biznesowej z wykorzystaniem uczenia maszynowego

Biznes Skaner

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.