Wczytywanie...

Referencje i opinie

Nasza firma uzyskała ponad 200 pozytywnych opinii, dodanych przez klientów z całego świata w trzech niezależnych serwisach.

Opinie o nas w niezależnych serwisach internetowych:

Oferteo 5/5

5/5
Poznaj ponad 130 niezależnych opinii udzielonych przez naszych klientów, dotyczących współpracy z zespołem TG Coders w serwisie Ofereo.pl

Zobacz opinie w Oferteo

Bark 5/5

5/5
Poznaj ponad 50 niezależnych opinii udzielonych przez naszych klientów, dotyczących współpracy z zespołem TG Coders w serwisie Bark.com

Zobacz opinie w Bark

Oferia 5/5

5/5
Poznaj ponad 30 niezależnych opinii udzielonych przez naszych klientów, dotyczących współpracy z zespołem TG Coders w serwisie Oferia.pl

Zobacz opinie w Oferia

Opinie klientów z naszych najnowszch realizacji

BiznesSkaner.pl

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Polecam współpracę z TG Coders ze względu na profesjonalizm i otwarte podejście do klienta. Nasza aplikacja była dość skomplikowana, i wymagająca technologicznie, ze względu na konieczność zastosowania algorytmów ML, NLP, czy zewnętrznych API. Jak to zwykle bywa w tego typu aplikacjach, nie udało się uwzględnić wszystkiego w specyfikacji ramowej. Pomimo tego zespół TG Coders wykazał się dużą elastycznością i świetnie poradził sobie z wdrożeniem. Panie Tymoteuszu, na pewno powrócę do Państwa z drugą odsłoną naszej aplikacji. Macie naprawdę fajny zespół. Dziękuję!
Jarosław Błasiak
📧 jbcoaching@onet.pl ☎️ (+48) 605 344 885

Naczyniaki.pl

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
TG Coders wykonało kawał naprawdę świetnej pracy wykonując i gruntownie przebudowując naszą stronę naczyniaki.pl. Całość została zrealizowana na naprawdę wysokim poziomie od kwestii technicznych po projekty wizualne. Cały zespół był bardzo komunikatywny i odpowiadał na wszystkie nasze pytania naprawdę szybko. Mieliśmy bezpośredni dostęp do programistów, co należy podkreślić jako duży plus, pierwsze wideo spotkanie przebiegło wzorowo. Polecamy z czystym sumieniem w obszarze tworzenia złożonych stron internetowych. Z pewnością zgłosimy się z kolejnymi modyfikacjami :).
Justyna Ciechanowicz - Świeca
📧 karolinaklaras@gmail.com ☎️ (+48) 695 725 876

JulandJob

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Zespół TG to świetni goście z bardzo dobrym podejściem do realizowanych projektów. Dobry kontakt na każdym etapie. Widać tu dużą wiedzę praktyczną i biznesowe podejście. Będziemy wracać do TG z każdym kolejnym projektem. Serdecznie polecamy cały zespół!
Andrzej Gazda
📧 juland.job.01@gmail.com ☎️ (+49) 1516 3105985

Transportuj24.pl

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Z zespołem TG coders realizowaliśmy ogólnopolski portal Transportuj24.pl przeznaczony dla trzech różnych typów użytkowników. Cała współpraca przebiegła niezwykle sprawnie. Na każdym etapie projektu otrzymaliśmy bardzo rzetelne porady. Cena konkurencyjna przy takiej jakości, jaką uzyskaliśmy, z pewnością firma ta może konkurować na światowym poziomie. Serdecznie rekomendujemy współpracę.
Rober Pilarek
📧 robert.pilarek@autoone.pl ☎️ (+48) 667 336 060

ZnanyAgent.com

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Współpraca z TG przebiegła bardzo owocnie! Przygotowali dla nas logo, oraz stronę złożoną stronę internetową o zasięgu ogólnokrajowym przeznaczoną dla agentów ubezpieczeniowych. Stosowali się do każdej naszej uwagi dotyczącej projektu i w wyniku powstała strona i logo w 100% nam odpowiadająca do tego wiem, że zawsze w razie jakichkolwiek problemów możemy na nich liczyć.
Marcin Fira
📧 marcinfira@yahoo.com ☎️ (+48) 576 195 281

Market News

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Great team to work with, very helpful and friendly. Work was performed on time, on budget and to scope. I truly enjoyed working with TG Coders! Besides great results, I enjoyed our professional relationship, your prompt replies and the transparency! Startup TG is a dedicated team of web specialists with attention to detail and passion.
Holger S.
📧 holgers816@gmail.com ☎️ (+44) 20 8075 3877

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.