Wczytywanie...

Referencje i opinie

Oferteo

5/5
Poznaj ponad 150 niezależnych opinii udzielonych przez naszych klientów, dotyczących współpracy z zespołem TG Coders w serwisie Ofereo.pl

Zobacz opinie w Oferteo

Bark

5/5
Poznaj ponad 50 niezależnych opinii udzielonych przez naszych klientów, dotyczących współpracy z zespołem TG Coders w serwisie Bark.com

Zobacz opinie w Bark

Pozostałe

5/5
Zapoznaj się z pozostałymi opiniami i udzielonymi referencjami naszych klientów na temat współpracy z zespołem TG Coders i zrealizowanych projektów.

Zobacz pozostałe

Opinie klientów dotyczące najnowszych realizacji

Szpital Grajewo

(5/5)

Podjęliśmy współpracę z firmą TG Software House spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, o kapitale zakładowym w wysokości 51.000 PLN, zarejestrowaną w Katowice 40-096, ul. 3 maja 22 /2c, o numerze NIP: 6342992953, zwanej dalej i występującą pod marką TG Coders (Tgcoders.pl) w zakresie wykonania i wdrożenia aplikacji do zarządzania pacjentami uczestniczących w Programie Profilaktyki Chorób Odkleszczowych, na terenie makroregionu wschodniego (woj. podlaskie, woj. lubelskie). Do obowiązków Wykonawcy należało, m.in. stworzenie logiki i zaprogramowanie struktury backendu wraz z wykonaniem bazy danych i wdrożeniem infrastruktury bezpieczeństwa, a także projektów graficznych, pocięcie oraz wdrożenie przygotowanych grafik, dostosowanie projektów do urządzeń mobilnych oraz przygotowanie wielu różnorodnych elementów dedykowanych, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa użytkowników i przechowywanych danych.

Zobacz cały dokument PDF

Naczyniaki.pl

(5/5)

TG Coders wykonało kawał naprawdę świetnej pracy wykonując i gruntownie przebudowując naszą stronę naczyniaki.pl. Całość została zrealizowana na naprawdę wysokim poziomie od kwestii technicznych po projekty wizualne. Cały zespół był bardzo komunikatywny i odpowiadał na wszystkie nasze pytania naprawdę szybko. Mieliśmy bezpośredni dostęp do programistów, co należy podkreślić jako duży plus, pierwsze wideo spotkanie przebiegło wzorowo. Polecamy z czystym sumieniem w obszarze tworzenia złożonych stron internetowych. Z pewnością zgłosimy się z kolejnymi modyfikacjami :).


Elena Akupunktura

(5/5)

Mamy wielką przyjemność udzielić pozytywnej rekomendacji firmie TG Coders jako partnerowi, z którym mieliśmy okazję współpracować przy tworzeniu dedykowanej strony internetowej dla naszej firmy Centrum Medycyny Naturalnej ELENA. Realizacja okazała się niezwykle funkcjonalna, bardzo atrakcyjna od strony graficznej oraz spełniała nasze unikalne potrzeby i cele. Firma TG Coders wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem w całym procesie współpracy i po jej zakończeniu.

Zobacz cały dokument PDF

Mobile Car Wash Company

(5/5)

Chciałbym podziękować zespołowi TG Coders, za stworzenie dedykowanego oprogramowania dla naszej myjni samochodowej. Wykonali świetną pracę na każdym kroku realizacji i implementacji projektu. Zadania były wykonywane szybko i efektywnie. Świetną rzeczą w TG Coders jest uzyskiwanie odpowiedzi od Project Managera niezwłocznie po zadaniu pytania. Serdecznie dziękuję za współpracę (referencje przetłumaczone z języka angielskiego).

Zobacz wideo referencje

BiznesSkaner.pl

(5/5)

Polecam współpracę z TG Coders ze względu na profesjonalizm i otwarte podejście do klienta. Nasza aplikacja była dość skomplikowana, i wymagająca technologicznie, ze względu na konieczność zastosowania algorytmów ML, NLP, czy zewnętrznych API. Jak to zwykle bywa w tego typu aplikacjach, nie udało się uwzględnić wszystkiego w specyfikacji ramowej. Pomimo tego zespół TG Coders wykazał się dużą elastycznością i świetnie poradził sobie z wdrożeniem. Panie Tymoteuszu, na pewno powrócę do Państwa z drugą odsłoną naszej aplikacji. Macie naprawdę fajny zespół. Dziękuję!


Transportuj24

(5/5)

Z zespołem TG coders realizowaliśmy ogólnopolski portal Transportuj24.pl przeznaczony dla trzech różnych typów użytkowników. Cała współpraca przebiegła niezwykle sprawnie. Na każdym etapie projektu otrzymaliśmy bardzo rzetelne porady. Cena konkurencyjna przy takiej jakości, jaką uzyskaliśmy, z pewnością firma ta może konkurować na światowym poziomie. Serdecznie rekomendujemy współpracę.

Zobacz cały dokument PDF

ZnanyAgent.com

(5/5)

Współpraca z TG przebiegła bardzo owocnie! Przygotowali dla nas logo, oraz złożoną stronę internetową o zasięgu ogólnokrajowym, przeznaczoną dla agentów ubezpieczeniowych. Stosowali się do każdej naszej uwagi dotyczącej projektu i w wyniku powstała strona i logo w 100% nam odpowiadająca! Do tego wiem, że zawsze w razie jakichkolwiek problemów możemy na nich liczyć.


Market News

(5/5)

Great team to work with, very helpful and friendly. Work was performed on time, on budget and to scope. I truly enjoyed working with TG Coders! Besides great results, I enjoyed our professional relationship, your prompt replies and the transparency! Startup TG is a dedicated team of web specialists with attention to detail and passion.


CRM Recruitment

(5/5)

Chciałbym złożyć ogromne podziękowania pracownikom TG Coders, którzy pomogli wdrożyć system CRM dla lepszego funkcjonowania mojej firmy. Chcąc usprawnić powtarzalne działania wykonywane przez pracowników, a także procesy rekrutacji, zgłosiłem się do nich. Uważam, że jest to naprawdę profesjonalna firma, z którą chciałbym współpracować również w przyszłości. Pracując nad złożonym i wymagającym projektem, poradzili sobie naprawdę świetnie. Była to bezproblemowa realizacja, a kontakt z pracownikami odbywał się na najwyższym poziomie, godnym polecenia.

Zobacz wideo referencje

VinArElectro.com

(5/5)

Podjąłem współpracę z firmą TGcoders, w zakresie wykonania aplikacji webowej w formie portalu internetowego umożliwiającego użytkownikom dodawanie oraz wyszukiwanie setek tysięcy przedmiotów elektronicznych na podstawie numerów seryjnych wraz z możliwością logowania i rejestrowania się użytkowników oraz dedykowanym panelem firmowym dla klientów korporacyjnych. Podjęte wspólne działania zaowocowały stworzeniem ogólnokrajowej bazy danych sprzętu elektronicznego. Chciałbym wyrazić swoją ogromną wdzięczność za doskonałą współpracę oraz znakomitą realizację projektu.

Zobacz cały dokument PDF

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.