Wczytywanie...

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

TG Coders
Transportuj24
Zakres prac

Transportuj24.pl to wykonana na zlecenie naszego klienta platforma internetowa, która powstała w celu połączenia przewoźników i osoby poszukujące transportu dla swojej przesyłki. Choć na pierwszy rzut oka może przypominać klasyczną giełdę transportową, to jest jej znacznie ulepszoną wersją.

Od strony technicznej posiada możliwość logowania i rejestracji dla 3 różnych typów użytkowników, klienta, przewoźnika (firmy transportowej) oraz administratora. Użytkownicy mają możliwość otrzymania wyceny swoich przesyłek wypełniając jeden formularz zgłoszeniowy. W celu ułatwienia i przyspieszenia procesu podają szereg istotnych danych takich jak czas wysyłki, wielkość transportu, pliki multimedialne, lub dokładne dane lokalizacji importowane przy użyciu API dostarczone od Google dla miejsca nadania i odbioru.

W portalu został wdrożony system powiadomień dla przewoźników w formie mailowej oraz wiadomości typu PUSH. Stworzyliśmy również wygodny profil do zarządzania przesyłkami lub ich wyceniania.

Z dodatkowych elementów wykonaliśmy integracje z social media, stworzyliśmy czaty kanałowe na wzór czatów znanych z serwisu Facebook (do korespondencji między użytkownikami po zalogowaniu), pełną integracje z systemem płatności czy też integracje z powiadomieniami sms.

Efektem naszych prac było wykonanie nowoczesnej giełdy transportowej dostosowanej do wszystkich urządzeń mobilnych, która maksymalnie ułatwia proces przesłania niestandardowej przesyłki minimalizując koszty dokonania transportu przez klientów portalu.

Inne nasze najnowsze realizacje

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Massage Finder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

Massage Finder

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

Porównywarka Bankowa

Biznes Skaner

Aplikacja webowa umożliwiająca wykonie skutecznej analizy biznesowej z wykorzystaniem uczenia maszynowego

Biznes Skaner

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.