Wczytywanie...

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

TG Coders
System magazynowy
Zakres prac

Mając na celu usprawnienie i znaczącą poprawę wydajności pracowników magazynowych, wykonaliśmy specjalistyczne oprogramowanie dla jednej z największych hurtowni cześci samochodowych w Katowicach. Analizuje ono szybkość i tępo pracy na podstawie danych zebranych przez elektroniczne czytniki Motorola.
W projekcie, byliśmy odpowiedzialni za wykonanie cześci programistycznej rozwiązania. Przy użyciu danych zebranych przez czytniki pracowników, nasz program umożliwiał uzyskanie infomacji takich jak między innymi średnia liczba paczek skompletowanych przez poszczególne osoby w ciągu godziny, wydajność pracy w stosunku do innych osób w zespole, analiza czasu pracy oraz przerw w ciągu dnia roboczego, jak również monitorowanie produktywności wybranych cześci magazynu na różnych zmianach.

Efektem naszej pracy było wykonanie kompleksowego oprogramowania służącego monitorowaniu pracy zespołów, które według szacunków naszego zleceniodawcy było odpowiedzialne za poprawę wydajności działań w analizowanym obszarze o 27% w stosunku do grupy brygadzistów nie uzyskujących infomacji zwrotnej o swoim zespole i nie stosujących czytników Motorola do kompletowania zamówień.

Inne nasze najnowsze realizacje

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Massage Finder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

Massage Finder

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

Tripery

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.