Wczytywanie...

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

Big Drop’s Best: Aaron, Vice President

Mając na celu usprawnienie i znaczącą poprawę wydajności pracowników magazynowych, wykonaliśmy specjalistyczne oprogramowanie dla jednej z największych hurtowni cześci samochodowych w Katowicach. Analizuje ono szybkość i tępo pracy na podstawie danych zebranych przez elektroniczne czytniki Motorola.
W projekcie, byliśmy odpowiedzialni za wykonanie cześci programistycznej rozwiązania. Przy użyciu danych zebranych przez czytniki pracowników, nasz program umożliwiał uzyskanie infomacji takich jak między innymi średnia liczba paczek skompletowanych przez poszczególne osoby w ciągu godziny, wydajność pracy w stosunku do innych osób w zespole, analiza czasu pracy oraz przerw w ciągu dnia roboczego, jak również monitorowanie produktywności wybranych cześci magazynu na różnych zmianach.

Efektem naszej pracy było wykonanie kompleksowego oprogramowania służącego monitorowaniu pracy zespołów, które według szacunków naszego zleceniodawcy było odpowiedzialne za poprawę wydajności działań w analizowanym obszarze o 27% w stosunku do grupy brygadzistów nie uzyskujących infomacji zwrotnej o swoim zespole i nie stosujących czytników Motorola do kompletowania zamówień.

Inne nasze najnowsze realizacje

MassageFinder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

MassageFinder

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

Porównywarka Bankowa

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Naczyniaki

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.