Wczytywanie...

TG Coders - Pronect - Założyciel Foody Box

Aplikacja umożliwiająca kompleksowe tworzenie i zamawianie posiłków, kierowana do klientów korporacyjnych, obsługuje ponad milion zamówień rocznie.

Wstępny opis projektu

Foody Box to wielopoziomowa aplikacja, w pełni zrealizowana przez nasz zespół, zarówno od strony UX, front-endu, jak i back-endu, działająca jako Progressive Web App (PWA). Jej głównym celem jest dostarczanie spersonalizowanych jadłospisów z możliwością zamawiania posiłków przez ponad 10 tysięcy pracowników zatrudnionych jednocześnie w różnych firmach, z którymi współpracuje nasz klient z branży gastronomicznej. Rozwiązanie zostało stworzone z myślą o prostocie użytkowania, łatwej możliwości skalowania oraz automatyzacji procesu dostarczenia ponad miliona posiłków rocznie, składanych przez osoby zatrudnionych w różnych firmach, działach, lokalizacjach oraz pracujących na różne zmiany. Było to niemałe wyzwanie zarówno z punktu widzenia logistycznego, jak i organizacyjnego.

Typy użytkowników

Panel Administratora - zapewnia pełną kontrolę nad funkcjonalnościami aplikacji, umożliwiając zarządzanie użytkownikami, posiłkami, zamówieniami, firmami i innymi danymi aplikacji. Pozwala na tworzenie i zarządzanie kontami klientów oraz firm partnerskich, a także na określanie sposobu wyświetlania jadłospisów, przydzielania budżetów i rozliczania kontrahentów. Dodatkowo, zapewnia dostęp do danych analitycznych i raportów dotyczących zamówień oraz aktywności poszczególnych pracowników.

Panel Pracowniczy - umożliwia klientom składanie zamówień na posiłki pudełkowe, korzystając z budżetu przyznanego przez pracodawcę oraz własnego budżetu doładowanego za pośrednictwem operatora płatności. Panel ten zapewnia łatwość śledzenia statusu zamówienia i przeglądania historii transakcji, jak również umożliwia domawianie dodatkowych posiłków. Oferuje interaktywne funkcje, takie jak edycja zamówień, zarządzanie kontem, zgłaszanie urlopów, oraz inne drobniejsze funkcjonalności istotne z punktu widzenia pracowników.

Panel Korporacyjny - oferuje narzędzia umożliwiające wydawanie dostępu pracownikom firmy oraz śledzenie zamówień i ich aktualnych statusów, a także zarządzanie budżetem. Ułatwia monitorowanie dostępnych środków i zarządzanie statusami pracowników. Panel zapewnia również funkcje raportowania i analizy, umożliwiające śledzenie wydatków, wprowadzanie danych o lokalizacjach firmy i zmianach, oraz podstawowe funkcje zarządzania kontem firmowym, w tym dane niezbędne do wystawienia faktury i pobierania dokumentów rozliczeniowych.

Projekt Foody Box okazał się dużum sukcesem. Dzięki naszej innowacyjnej aplikacji, klient zdołał zrewolucjonizować sposób, w jaki obsługuje swoich klientów, osiągając wzrost sprzedaży i poprawiając efektywność operacyjną. Foody Box umożliwił naszemu klientowi zwiększenie zasięgu swoich usług oraz usprawnienie procesów logistycznych, co przyczyniło się do budowy silnej relacji z klientami oraz partnerskich firmami.

Strona główna:
Foody Box

Sukces klienta

Zastosowanie aplikacji Foody Box okazało się strzałem w dziesiątkę dla naszej firmy. Dzięki niej udało nam się nie tylko zwiększyć sprzedaż, ale także usprawnić procesy logistyczne i zbudować jeszcze silniejszą relację z naszymi klientami. Chcielibyśmy również serdecznie podziękować zespołowi TG Coders za ich zaangażowanie i profesjonalizm w tworzeniu aplikacji Foody Box. Ich kreatywność i kompetencje przyczyniły się do osiągnięcia naszych celów biznesowych i sukcesu tego projektu.
Założyciel Foody Box Michał M.

Ponad milion zamówień rocznie

10 tysięci aktywnych pracowników

Średnio 35% wzrostu dochodów

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.