Wczytywnie...

Aplikacje mobilne

Zespół TG Coders zajmuje się kompleksowym wykonaniem aplikacji mobilnych dostosowanych do wszystkich systemów operacyjnych oraz pełnym wsparciem w ich wdrożeniu.

Tworzymy autorskie aplikacje mobilne dostosowane do systemów operacyjnych typu Android oraz iOS. Odpowiadamy za analizę biznesową, pomoc w wyborze odpowiednich technologii, projektowanie UI oraz UX po finalną realizację części backendowej. Po zakończeniu programowania wszystkie stworzone przez nas apliacje są skrupulatnie testowanie i wdrażane do określonych dystrybutorów (Skelpu Play, lub App Store). W zależności od wymagań naszych klientów zapewniamy integrację strony internerowej z "mobilną" bazą danych w celu zachowania spójności oraz efektywnego przepływu informacji. Dla klientów posiadających już swoje aplikacje oferujemy pomoc w dodawaniu nowych opcji oraz naprawę istniejących błędów lub poprawę części graficznych.

 1. Wstęp

  Rozpoczynamy od zrozumienia Twojego projektu, potrzeb, celów biznesowych i celów działalności aplikacji mobilnej oraz opracowujemy plan działania.

 2. Analiza

  Wykonujemy szeroką analizę branży, w jakiej przyjdzie Ci działać i potencjalnej konkurencji. Analizujemy podobne rozwiązania w Polsce i za granicą.

 3. Projekty

  Tworzymy i realizujemy unikalne projekty graficzne maksymalnie dostosowane do potrzeb przyszłych użytkowników oraz Twoich wymagań.

 4. Back-end

  Programujemy stabilny, wydajny i bezpieczny back-end spełniający wszystkie niezbędne kryteria określone na etapie tworzenia specyfikacji.

 5. Instalacja i marketing

  Wgrywamy aplikację do App Store oraz Skelpu Play, a także w zależności od Twoich wymagań tworzymy i realizujemy wspólnie określoną strategię marektingową.

Nasze najnowsze realizacje

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.