Wczytywnie...

Aplikacje mobilne

Zespół TG Coders zajmuje się kompleksowym wykonaniem aplikacji mobilnych dostosowanych do wszystkich systemów operacyjnych oraz pełnym wsparciem w ich wdrożeniu.

Tworzymy autorskie aplikacje mobilne dostosowane do systemów operacyjnych typu Android oraz iOS. Odpowiadamy za analizę biznesową, pomoc w wyborze odpowiednich technologii, projektowanie UI oraz UX po finalną realizację części backendowej. Po zakończeniu programowania wszystkie stworzone przez nas apliacje są skrupulatnie testowanie i wdrażane do określonych dystrybutorów (Skelpu Play, lub App Store). W zależności od wymagań naszych klientów zapewniamy integrację strony internerowej z "mobilną" bazą danych w celu zachowania spójności oraz efektywnego przepływu informacji. Dla klientów posiadających już swoje aplikacje oferujemy pomoc w dodawaniu nowych opcji oraz naprawę istniejących błędów lub poprawę części graficznych.

 1. Wstęp

  Rozpoczynamy od zrozumienia Twojego projektu, potrzeb, celów biznesowych i celów działalności aplikacji mobilnej oraz opracowujemy plan działania.

 2. Analiza

  Wykonujemy szeroką analizę branży, w jakiej przyjdzie Ci działać i potencjalnej konkurencji. Analizujemy podobne rozwiązania w Polsce i za granicą.

 3. Projekty

  Tworzymy i realizujemy unikalne projekty graficzne maksymalnie dostosowane do potrzeb przyszłych użytkowników oraz Twoich wymagań.

 4. Back-end

  Programujemy stabilny, wydajny i bezpieczny back-end spełniający wszystkie niezbędne kryteria określone na etapie tworzenia specyfikacji.

 5. Instalacja i marketing

  Wgrywamy aplikację do App Store oraz Skelpu Play, a także w zależności od Twoich wymagań tworzymy i realizujemy wspólnie określoną strategię marektingową.

Nasze najnowsze realizacje

Massage Finder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

Massage Finder

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.