Wczytywnie...

Strony internetowe

Tworzymy portale, serwisy oraz strony internetowe. Wieloletnie doświadczenie podparte najnowszą technologią zapewnia naszym klientom realizacje na najwyższym poziomie.

Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu serwisów, portali, stron internetowych, indywidualnie dopasowanych do potrzeb i wymagań naszych klientów. Zapewniamy kompleksową realizację od unikalnych projektów graficznych dostosowanych wszystkich typów urządzeń mobilnych i stacjonarnych po wykonanie części backendowej, integracje z zewnętrznymi API lub innymi rozwiązaniami informatycznymi. Możesz liczyć na pełne wsparcie projektu od pomysłu po realizacje oraz pozyskanie pierwszych użytkowników. Wykorzystujemy technologie takie jak PHP, Python, Node.js, Django, Laravel, które posłużyły do stworzenia tak znanych rozwiązań webowych jak Instagram, Facebook, YouTube, czy Spotify. Zapewniają stabilny i bezpieczny back-end, szybki i czytelny interfejs użytkownika oraz prostą i niedrogą rozbudowę na każdym etapie działalności Twojej strony.

 1. Wstęp

  Rozpoczynamy od zrozumienia Twojego pomysłu, potrzeb i celów biznesowych oraz wstępnych założeń działalności strony.

 2. Analiza

  Wykonujemy szeroką analizę branży, konkurencji oraz innych pokrewnych rozwiązań w Polsce i za granicą.

 3. Front-end

  Tworzymy wyjątkowe projekty graficzne i szablony dostosowane do wygody przyszłych użytkowników oraz Twoich wytycznych.

 4. Back-end

  Programujemy stabilny, wydajny i bezpieczny back-end spełniający wszystkie niezbędne funkcjonaności i przeprowadzamy inne integracje.

 5. Optymalizacja i promocja

  Instalujemy stronę na wksazanym serwerze, dodajemy odpowiednie zabezpieczenia oraz optymalizujemy pod SEO i przyszłą strategię matketingową.

Nasze najnowsze realizacje

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

Tripery

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.