Wczytywanie...

CRM Recruitment

System CRM dla międzynarodowej firmy rekrutacyjnej

TG Coders
CRM Recruitment
Zakres prac

Zarządzanie tysiącami aplikantów i współpraca z kontrahentami w wielu krajach Europy jest złożonym procesem. W sprawie usprawnienia powtarzalnych działań wykonywanych przez pracowników zgłosił się do nas klient z Niemiec.

Na jego potrzeby stworzyliśmy dedykowaną aplikację ułatwiającą zarządzanie wieloma danymi aplikantów na poziomie międzynarodowym oraz współpracę z kontrahentami posiadającymi zapotrzebowanie na wyspecjalizowane stanowiska pracy.

Głównymi celami naszego klienta było zwiększenie efektywności pracowników i usprawnienie procesu rekrutacyjnego na każdym etapie, od znalezienia odpowiedniej osoby, po zatrudnienie go przez kontrahenta. Stworzyliśmy dedykowane oprogramowanie w technologii Django, umożliwiające stworzenie przejrzystej bazy kandydatów, gdzie każdy pracownik po potwierdzeniu przez administratora ma możliwość rejestracji na swoim indywidualnym koncie, a następnie uzyskuje dostęp do pełnego panelu aplikantów i kontrahentów nad jakimi aktualnie pracuje.

Główne menu jest podzielone na 3 zakładki, z czego pierwsza dotyczy zarządzania kandydatem. Użytkownik ma możliwość dodawania nowych aplikantów, poprzez uzupełnienie wszystkich potrzebnych danych, takich jak dane osobowe, adresowe, kontakt, doświadczenie zawodowe, dodanie niezbędnych plików (np.CV). Aplikacja umożliwia edytowanie danych poszczególnych osób, bez konieczności odświeżania strony dzięki wykorzystaniu żądań AJAX. Wprowadzane zmiany zapisują się automatycznie.

Użytkownik posiada możliwość zoptymalizowania i usprawnienia swoich działań poprzez użycie wielu filtrów umożliwiających wyszukanie konkretnych danych, a także poprzez stosowanie indywidualnych powiadomień, mających na celu przypominanie ważnych informacji czy zadań do wykonania. Dzięki zastosowaniu zintegrowanej metody wysyłania wiadomości, uzyskujemy łatwą komunikację zbiorową, gdzie automatycznie możemy wysłać wiadomość SMS lub maila z dedykowaną ofertą pracy do naszych kandydatów.

Kolejna zakładka dotyczy systemu zarządzania relacjami z kontrahentami. Istnieje możliwość dodania firmy poszukującej pracowników, poprzez wpisanie wymaganych danych, takich jak nazwa firmy, NIP, lokalizacja, opis działalności oraz dane kontaktowe. Znajduje się także opcja wyszukania konkretnej firmy, w podzakładce "Lista firm", poprzez zastosowanie odpowiednich filtrów. Użytkownik posiada również możliwość dodania oferty pracy, poprzez wpisanie wymaganych danych, takich jak nazwa firmy i oferty pracy, opis stanowiska, obowiązki i wymagania względem kandydata oraz zapis co oferuje dany pracodawca (po dodaniu oferty pracy, automatycznie publikuje się ona na popularnych serwisach przeznaczonych dla osób poszukujących pracy, poprzez wykorzystanie kanałów API). Po zapisaniu zmian, w kolejnych etapach można przeszukiwać oferty, analizować zgromadzone dane oraz nimi zarządzać.

Ostatnia zakładka posiada unikalny link URL, dzięki któremu użytkownik może wypełnić formularz aplikanta, by złożyć podanie o pracę. Po wypełnieniu, nowy aplikant automatycznie trafia do CRM bez konieczności wypełnienia pól po stronie serwisów z ofertami pracy, jak pracuj.pl, indeed.com itp. W związku z powyższym, proces aplikacji znacząco się skraca, a sposób zarządzania danymi staje się dużo łatwiejszy.

Nasz klient otrzymał wysoce wyspecjalizowane oprogramowanie rekrutacyjne, skoncentrowane na wszystkich jego potrzebach, które jest w stanie zapewnić efektywne zarządzanie kandydatami i kontrahentami. Usprawnia proces komunikacji oraz zapewnia stabilne i wydajne narzędzie do wykonywania codziennej pracy w rozporoszonym zespole.

Inne nasze najnowsze realizacje

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

Biznes Skaner

Aplikacja webowa umożliwiająca wykonie skutecznej analizy biznesowej z wykorzystaniem uczenia maszynowego

Biznes Skaner

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.