Wczytywanie...

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

TG Coders
Giełda Aut
Zakres prac

Nasz klient działający w branży samochodowej, będący właścicielem jednej z największych polskich grup w serwisie Facebook przeznaczonej do sprzedaży pojazdów, zdecydował się na stworzenie w pełni automatycznego portalu o analogicznej tematyce. Stronę miała cechować maksymalizacja prostoty i nowoczesności, zapewniając przy tym jednocześnie funkcjonalności znane z Facebook'a.

Prace opierały się na przygotowaniu zarówno części wizualnej, jak i backend'owej. Jednym z podstawowych wymogów naszego klienta było zastosowanie layout'u strony, przypominającego nieskończoną listę postów - znaną m.in. z takich serwisów jak Facebook, czy Instagram. Istotną sugestią w temacie tworzenia strony było także zaimplementowanie systemu dodawania ogłoszeń bez logowania (czego nie oferują konkurencyjne serwisy branżowe). Naszym zadaniem było również stworzenie profilu użytkownika do zarządzania ogłoszeniami, wraz z dodaniem systemu płatności, bibliotekami do kompresji, kadrowania zdjęć pojazdów, antywirusowego skanowania zdjęć. Za wydajność strony w głównej mierze odpowiadało innowacyjne zastosowanie efektywnych i szybkich "zapytań" do bazy danych, które zapewniają odpowiednie działanie serwisu, nawet przy ogromnej liczbie ogłoszeń.

GieldaAut.com okazała się dużym sukcesem, w przeciągu pierwszego miesiąca działalności strona zanotowała ponad 34 tys. unikalnych odsłon oraz blisko 2 tys. nowych ogłoszeń sprzedaży pojazdów. Dzięki wygodnemu panelowi użytkownicy i dilerzy mają możliwość dodawania nowych ofert sprzedaży pojazdów, a odbiorcy wyszukiwania samochodów, nawet do 24 różnych kryteriów (takich jak marka, model, cena, rocznik, przebieg etc.).

Inne nasze najnowsze realizacje

Massage Finder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

Massage Finder

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.