Wczytywanie...

Media o TG Coders
i naszych projektach


Wywiad z właścicielem firmy TG Coders na temat sytuacji na rynku pracy IT w Katowicach

Wywiad z właścicielem firmy TG Coders udzielony dla Telewizji Śląskiej, omawiający sytuację na rynku pracy w branży IT, najnowsze trendy i kierunki rozwoju sektora.

Opublikowane dnia 1 listopada 2023 w Telewizja Śląska

Przejdź do artykułu →

Agent nieruchomości - wiedza w pigułce na start!

Portal Money.pl o naszym projekcie ImmoBooking.pl w tematyce informacji i porad od najlepszych agentów nieruchomości. Dzięki przeprowadzonym wywiadom z ponad 50 doświadczonymi pośrednikami nieruchomości, ujawniamy tajniki ich sukcesu i udostępniamy wiedzę, która pomoże Ci stać się lepszym agentem.

Opublikowane dnia 15 marca 2023 w money.pl

Przejdź do artykułu →

Przedsięwzięcia w branży nieruchomości w 2023 roku - porady od analityków ImmoBooking.pl.

Artykuł stworzony we współpracy z naszą firmą, skupiający się na analizie przeprowadzonej przez jeden z największych portali nieruchomości w Europie, w pełni opracowany i wykonany przez nasz zespół.

Opublikowane dnia 9 marca 2023 w TVN24 (Discovery Group).

Przejdź do artykułu →

Rozważania nad wpływem projektu poprawki do prawa budowlanego na branżę nieruchomości z udziałem portalu ImmoBooking.pl.

Artykuł przygotowany we współpracy z naszą firmą, poruszający kwestie prawne związane z prawem budowlanym. Interpretacja opracowana przez ImmoBooking.pl i TGcoders.pl. Projekt ImmoBooking to dedykowany portal nieruchomości wdrożony i wykonany w całości przez programistów TG Coders, dla naszego klienta z Niemiec. Artykuł opublikowany przez polską edycję magazynu Forbes.

Opublikowane dnia 10 czerwca 2022 w Forbes`

Przejdź do artykułu →

Jak aplikacja internetowa wykonana przez firmę TG Coders pomaga w leczeniu naczyniaków?

Artykuł o projekcie naczyniaki.pl stworzonym dla naszego europejskiego klienta, oferujący funkcje takie jak logowanie, rejestrację oraz dedykowany panel lekarza. Jest to największa strona internetowa tego rodzaju w Polsce.

Opublikowane dnia 1 maja 2022 w TVN (Discovery Group).

Przejdź do artykułu →

Czy warto założyć konto na portalu Znany Agent?

Artykuł przedstawiający aplikację internetową, stworzoną dla naszego klienta prowadzącego sieć punktów sprzedaży ubezpieczeń, ZnanyAgent.com. Portal ten gromadzi najlepszych agentów ubezpieczeniowych w kraju i oferuje możliwość otwarcia dedykowanych profili użytkowników, zarządzania kontami, interakcji z innymi agentami ubezpieczeniowymi oraz wiele innych interesujących i przydatnych funkcji.

Opublikowane dnia 29 maja 2021 w Gu.com.pl

Przejdź do artykułu →

Nowoczesny portal łączący lombardy z klientami.

Artykuł opisujący projekt Lombo stworzony dla sieci punktów w Poznaniu, który łączy lombardy z klientami. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą skorzystać z dedykowanego formularza, dodać produkt, który chcą sprzedać lub zastawić, a lombardy mają możliwość odpowiedzenia na te oferty, prezentując swoje warunki cenowe. Dla użytkowników projekt ten otwiera możliwość wyboru najlepszej oferty cenowej, jednocześnie pozwalając lombardom na zakup produktów spełniających ich wymagania pod względem wartości i kategorii.

Opublikowane dnia 8 maja 2020 w Faktypoznan.pl

Przejdź do artykułu →

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.