Wczytywanie...

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

Big Drop’s Best: Aaron, Vice President

Proces usprawnień działalności przedsiębiorstw przez branżę komputerową rozpoczął się już ponad 30 lat temu. Na rynku istnieje aktualnie niezwykle wiele ofert systemów CRM/ERP/CMS oraz innych rozwiązań do zarządzania firmą. Oprogramowania te dostarczają zarówno niewielkie przedsiębiorstwa z branży IT, jak i korporacje takie jak Microsoft, czy IBM. Natomiast często spotykaną wadą jest ich mała elastyczność. Zapewniają sztywne ramy, w które potencjalny kupujący musi się "wpasować". Tu zdecydowanie wyróżnia się stworzona przez nas aplikacja.

Skuteczny system do zarządzania TG Manager w celu spełnienia oczekiwań klientów musiał posiadać wiele funkcjonalności, do głównych z nich należą:

- zarządzanie projektami z różnymi typami uprawnień,

- zarządzanie relacjami z klientem,

- zarządzanie czasem pracy,

- system fakturowania,

- system zarządzania pracownikami.

W zależności od specyfiki danej firmy często konieczne jest dodanie systemu magazynowego oraz dokonanie integracji z dostawcami innego oprogramowania wewnętrznego, czy rozwiązań IT zapewnianych przez kontrahentów.

W celu spełnienia wymagań do wykonania projektu konieczne było użycie stabilnej technologii zapewniającej sprawne działanie oprogramowania, zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych przetwarzając przy tym bardzo duże zbiory danych. Jednocześnie na tyle znanej, aby umożliwiała dalszy rozwój wewnętrznym zespołom programistów.

Nasz zespół zdecydował się na wybór Django. Frameworka języku Pythona, który posłużył do stworzenia tak znanych aplikacji jak Gmail, Spotify czy Instagram.

Wybrane technologie umożliwiły wykonanie wszystkich niezbędnych funkcjonalności, a ich "duża plastyczność" łatwe i szybkie dodawanie nowych funkcji, również poprzez wewnętrzne zespoły programistyczne.

Rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Firmy korzystające z TG Managera cenią go za bardzo dużą niezawodność, szybkość działania i niezwykle dużą elastyczność. Od daty premiery w 2018 roku z naszego rozwiązania korzysta już blisko sto firm na polskim rynku, jak również my sami.

Inne nasze najnowsze realizacje

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Naczyniaki

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

Porównywarka Bankowa

MassageFinder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

MassageFinder

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.