Wczytywanie...

TG Crypto Bot

Aplikacja wykonana na zlecenie naszego polskiego klienta do tworzenia spersonalizowanych botów służących do efektywnego obrotu kryptowalutą

TG Coders
TG Crypto Bot
Zakres prac

Aplikacja wykonana na zlecenie naszego polskiego klienta do tworzenia spersonalizowanych botów służących do efektywnego obrotu kryptowalutą

TG Crypto Bot to aplikacja wykonana na zlecenie naszego polskiego klienta do tworzenia spersonalizowanych botów służących do efektywnego obrotu kryptowalutą i automatyzacji pracy inwestorów.

Wykonane przez nas rozwiązanie to program logujący się do giełdy kryptowaluty przez konto klienta za pomocą indywidualnych kluczy dostępu i automatycznie handlujący instrumentami pieniądza elektronicznego.

Program jest jednocześnie niebywale prosty i intuicyjny, oraz zapewnia dziesiątki kombinacji. Graficznie cechuje się minimalistycznym layoutem i przyjaznym interfejsem użytkownika. To on decyduje na jakie sygnały (wskaźniki obecnej sytuacji rynkowej) reaguje rozwiązanie oraz czy powinno dokonać zakupu wybranej kryptowaluty lub jej sprzedaży.

Program oferuje dwa sposoby tworzenia botów, „New classic bot” (klasyczny bot) i „Leverage bot” (bot z dźwignią handlową).

W pierwszej opcji konfigurujemy takie elementy jak: nazwa nowego elementu [Name of a bot], para walut [Coin pair], cena kupna [Buying price], najwyższa i najniższa cena sprzedaży [Highest /Lowest Sselling price ], ilość monet [Amount of coins].

Bot przy osiągnięciu wybranej ceny kupna kryptowaluty [Buying price] nabywa ją przez konto użytkownika, następnie w przypadku osiągnięcia wybranego zysku sprzeda automatycznie kontrakt lub jeżeli cena zbyt drastycznie spadnie również dokona jego zbycia w celu zabezpieczenia środków inwestora.

Druga opcja jest poszerzona o wybór Limit/ MARKET, wskaźnik dźwigni [Dźwignia handlowa] i limit [Limit-STOP]. Elementy te umożliwiają zwiększenie efektywności inwestycji.

Oba sposoby gwarantują, że nasz produkt jest odpowiedni dla osób używających różnych strategii inwestycyjnych. Powyższe elementy zadowolą zwłaszcza osoby używające strategii arbitrażu.

Każdy użytkownik może z łatwością zarządzać wszystkimi swoimi botami przez panel użytkownika z wygodnym śledzeniem logów poprzez dedykowaną zakładkę, oraz ustawieniami kierującymi kluczowymi aspektami konta (danymi, bezpieczeństwem, oraz kluczami API KEY i API SECRET).

Produkt napisano w języku Python przy użyciu Django, co więcej, zintegrowano go z jednym z najpopularniejszych kantorów kryptowalut na światowym rynku, Binance.

Ostatecznie wykonaliśmy proste narzędzie z wielkimi możliwościami, którym może się posługiwać każdy, nawet początkujący inwestor.

Inne nasze najnowsze realizacje

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

Porównywarka Bankowa

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Massage Finder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

Massage Finder

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.