Wczytywanie...

Lombo

Serwis internetowy łączący lombardy z klientami

TG Coders

Technologia wkracza po raz kolejny, tym razem w branżę lombardową. Tylko najbardziej korzystne oferty, bez kolejek, szybko i wygodnie. Tak właśnie działa stworzony przez nas portal internetowy. Główną ideą jest łączenie w efektywny sposób lombardów z klientami maksymalizując korzyści dla obu stron.

Nasze prace rozpoczęły się od stworzenia projektów graficznych z silnym ukierunkowaniem na urządzenia mobilne. Jednym z wymogów naszego klienta była duża prostota działania serwisu oraz indywidualnie przygotowany panel logowania i rejestracji przeznaczony dla użytkowników firmowych.

Przygotowaliśmy dwa formularze wyceny, dostępne z centralnej czesci strony głównej (sprzedaży i zastawienia produktu). Po ich wypełnieniu wszystkie niezbędne dane są wysyłane do poszczególnych lombardów z okolicy, które mają aktualnie możliwość udzielenia odpowiedzi i przedstawienia oferty w postaci kwoty skupu lub łącznych kosztów zastawu przedmiotów.

Po uzyskaniu odpowiedzi, klient jest informowany poprzez wiadomość sms, wysłaną ze stworzonej od podstaw i skonfigurowanej przez nas bramki sms. Projekt używa również danych o geolokalizacji zapewniając wyraźnie lepszy "user experience", umożliwiając na przykład w szybki i prosty sposób nawigację do najbliższego lombradu z okolicy.

Aby zachęcić klientów firmowych przygotowaliśmy również centralną tablicę ogłoszeń, na której lombardy mogą informować o przedmiotach dostępnych w swoim asortymencie.

Po roku działalności strony internetowej użytkownicy wysłali ponad 50 tys. unikalnych produktów z prośbą o ich wycenę a w serwisie zarejestrowało się wiele lombardów z całej polski odpowiadających na ich prośby wyceny lub sprzedaży przedmiotów.

Inne nasze najnowsze realizacje

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Naczyniaki

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

Tripery

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

Porównywarka Bankowa

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.