Wczytywanie...

Lombo

Serwis internetowy łączący lombardy z klientami

TG Coders
Lombo
Zakres prac

Technologia wkracza po raz kolejny, tym razem w branżę lombardową. Tylko najbardziej korzystne oferty, bez kolejek, szybko i wygodnie. Tak właśnie działa stworzony przez nas portal internetowy. Główną ideą jest łączenie w efektywny sposób lombardów z klientami maksymalizując korzyści dla obu stron.

Nasze prace rozpoczęły się od stworzenia projektów graficznych z silnym ukierunkowaniem na urządzenia mobilne. Jednym z wymogów naszego klienta była duża prostota działania serwisu oraz indywidualnie przygotowany panel logowania i rejestracji przeznaczony dla użytkowników firmowych.

Przygotowaliśmy dwa formularze wyceny, dostępne z centralnej czesci strony głównej (sprzedaży i zastawienia produktu). Po ich wypełnieniu wszystkie niezbędne dane są wysyłane do poszczególnych lombardów z okolicy, które mają aktualnie możliwość udzielenia odpowiedzi i przedstawienia oferty w postaci kwoty skupu lub łącznych kosztów zastawu przedmiotów.

Po uzyskaniu odpowiedzi, klient jest informowany poprzez wiadomość sms, wysłaną ze stworzonej od podstaw i skonfigurowanej przez nas bramki sms. Projekt używa również danych o geolokalizacji zapewniając wyraźnie lepszy "user experience", umożliwiając na przykład w szybki i prosty sposób nawigację do najbliższego lombradu z okolicy.

Aby zachęcić klientów firmowych przygotowaliśmy również centralną tablicę ogłoszeń, na której lombardy mogą informować o przedmiotach dostępnych w swoim asortymencie.

Po roku działalności strony internetowej użytkownicy wysłali ponad 50 tys. unikalnych produktów z prośbą o ich wycenę a w serwisie zarejestrowało się wiele lombardów z całej polski odpowiadających na ich prośby wyceny lub sprzedaży przedmiotów.

Inne nasze najnowsze realizacje

Massage Finder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

Massage Finder

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

Tripery

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.