Wczytywanie...

Sprzedaj24

Niszowy market ogłoszeniowy z systemem zarządzania produktami i szyfrowaniem danych

TG Coders
Sprzedaj24
Zakres prac

Na zlecenie naszego klienta, stworzyliśmy nieszablonowy portal ogłoszeniowy sprzedaj24.com mający na celu łączenie kupujących ze sprzedającymi z wykorzystaniem najwyższych standardów szyfrowania danych. Głównym założeniem strony, było stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której można odnaleźć wszystko od ubrań po przedmioty rolnicze i nieruchomości.

Strona oferuje przejrzysty i nieskomplikowany layout, dzięki czemu poruszanie się po niej to sama przyjemność. Użytkownicy oferujący swoje usługi lub produkty, posiadają indywidualny panel użytkownika, umożliwiający im rejestrację, skonfigurowanie konta, dodawanie zdjęć sprzedawanych produktów oraz śledzenie statystyk wyświetlania danych ogłoszeń. Zastosowano szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym korzystanie ze strony jest w pełni bezpieczne zarówno dla sprzedającego jak i kupującego. Wykorzystano szeroki zasób zabezpieczeń strony, takich jak certyfikat SSL, szyfrowanie i zabezpieczenie konta. Wdrożono również standardy bezpieczeństwa dotyczące skanowania i kompresji plików przed ich przesłaniem, przez co nie mogą spowodować zawirusowania serwera administratora strony.

Dla sprzedających została dodana integracja operatora płatności z możliwością dokonania transakcji za opłacenie promocji swojego ogłoszenia. W celu zapewnienia wielu unikalnych ogłoszeń, zastosowano system scrapowania, który automatycznie może pobierać ogłoszenia z innych portali partnerskich, z jakimi współpracuje administrator sprzedaj24.com, a następnie umieszczać je na jego stronie.

Strona sprzedaj24.com wychodzi naprzeciw użytkownikom, którzy chcą dokonać zakupu danej usługi czy konkretnej rzeczy bez konieczności logowania się i zakładania konta. Ponadto jest możliwość, dodawania poszczególnych produktów do kategorii „ulubionych” przez co korzystanie z serwisu jest jeszcze bardziej intuicyjne i wygodne. Portal ogłoszeniowy jest stworzony do korzystania na dowolnym urządzeniu mobilnym, co daje duży komfort użytkowania.

Inne nasze najnowsze realizacje

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

Tripery

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

Porównywarka Bankowa

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.