Wczytywanie...

Oprogramowanie APD

Oprogramowanie wykonane do automatyzacji pracy dziekanatu

TG Coders

Na mocy ustawy z dnia 20 lipca, wszystkie uczelnie wyższe, począwszy od 2018 roku, mają obowiązek przesyłania bieżących i dostarczenia historycznych prac dyplomowych studentów do systemu APD (Archiwum Prac Dyplomowych). Utworzona państwowa jednostka zapewnia niezbędne narzędzia do weryfikacji antyplagiatowej, oferowanej niegdyś przez komercyjne podmioty. Nowa ustawa spowodowała, że uczelnie zostały zobligowane do dostarczenia nawet parędziesięciu tysięcy plików w krótkim okresie czasu. Nasz klient zgłosił się do nas w celu pomocy przy automatyzacji tego zadania.

Instrukcja wysłania pracy do APD, to długi dokument określający wiele pól formularza, które należy prawidłowo wypełnić. Powoduje to, że manualne wysłanie jednego pliku zajmuje średnio od 7 do 12 minut. Wykonywanie tego typu działań przez pracownika dziekanatu, w stosunku do historycznych prac od momentu powstania uczelni mogło przyczynić się do pojawienia wielu błędów, pomijając bardzo dużą czasochłonność. Poprzez technologie do automatyzacji pracy takie jak Selenium oraz z wykorzystaniem frameworka Django, jak również zadań okresowych Celery, stworzyliśmy aplikacje, która w pełni automatycznie wypełnia wszystkie niezbędne pola formularzy, a następnie wysyła plik wraz z wymaganymi danymi do APD.

Żmudny proces wysłania prac dyplomowych od daty powstania uczelni, który po szacunkowych wyliczeniach określono na 11 miesięcy, został przez nas w pełni zautomatyzowany. Nasza aplikacja podpięta do bazy danych wypełniała wszystkie niezbędne pola, następnie przekazując plik bez konieczności ingerencji osób trzecich. Spowodowało to skrócenie całego zadania do 3 tygodni, jednocześnie zapewniając przy tym pełną automatyzację w kolejnych latach.

Inne nasze najnowsze realizacje

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Naczyniaki

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

Tripery

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Biznes Skaner

Aplikacja webowa umożliwiająca wykonie skutecznej analizy biznesowej z wykorzystaniem uczenia maszynowego

Biznes Skaner

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.