Wczytywanie...

Potlala

Aplikacja do zamawiania produktów konopnych wykonana na rynek Amerykański

TG Coders

Od roku 2018 Kanada zalegalizowała nową ustawę, na mocy której podmioty z uzyskaną licencją państwową mają możliwość sprzedawania produktów konopnych przez internet. Konsekwencją tych działań było utworzenie analogicznej ustawy w wielu stanach na terenie USA. Nasz klient odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynkowe zlecił naszej firmie wykonanie aplikacji sprzedażowej, przeznaczonej dla prywatnych odbiorców i klientów firmowych.

Naszym zadaniem było kompleksowe wykonanie rozwiązania, wraz z funkcjonalnym panelem użytkownika, systemem logowania oraz wyszukiwarką. Klient otrzymał unikalne projekty graficzne, które starannie przygotowaliśmy, ze szczególną dbałością o pełną kompatybilność z urządzeniami mobilnymi - jako główne medium sprzedażowe. W projekcie wykorzystaliśmy również API geolokalizacji, w celu zapewnienia i odpowiedniego przedstawienia punktów, które znajdują się w pobliżu użytkownika. Panel firmowy posiada kompleksowy system zarządzania produktami, ich edycji, usuwania oraz dodawania nowych. Klienci indywidualni natomiast, mają możliwość dokonywania zakupu produktów w pełni spełniających ich potrzeby poprzez zastosowanie wielu filtrów, umożliwiających szerokie przeszukiwanie dostępnego asortymentu.

Stworzona przez nas aplikacja internetowa od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. W pierwszych 3 miesiącach działalności pozyskała ponad 20 tys. unikalnych odwiedzających. Dzięki stworzonemu panelowi firmowemu nasz klient i jego kontrahenci uzyskał możliwość sprzedaży nowych i różnorodnych produktów w szybki, ale także efektywny sposób, z wielu punktów na terenie Kanady i USA. Sam serwis oferuje również niezwykle komfortowy zarówno dla użytkownika, jak i administratora interfejs i intuicyjne dokonywanie transakcji.

Inne nasze najnowsze realizacje

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Tripery

Aplikacja umożliwiająca efektywne nawigowanie do celu w Wielkiej Brytanii

Tripery

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

Porównywarka Bankowa

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

Szpital Grajewo

Dedykowane oprogramowanie wraz z aplikacją do prowadzenia pacjentów od strony medycznej oraz administracyjnej

Szpital Grajewo

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Naczyniaki

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.