Wczytywanie...

Wróć spowrotem

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Big Drop’s Best: Aaron, Vice President

Naczyniaki.pl była od ponad 10 lat największą stroną internetową w Polsce poświęconą tematyce naczyniaków, ich leczenia oraz stanowiła grupę wsparcia dla ludzi borykających się z tą przypadłością. Nasz klient jako jedna z pierwszych osób w kraju pomagał wdrożyć terapię laserową, w czasach, w których stanowiła całkowitą nowością.

Parę lat temu forum zostało zaatakowane przez boty, z którymi nie był w stanie się uporać. Z roku na rok problem się nasilał, aż spowodował całkowite wyłączenie strony. Na dodatek technologie w jakich była wykonana, uniemożliwiały jej aktualizację, powodowały luki bezpieczeństwa oraz ograniczenia w stosunku do wprowadzanych zmian.

Po konsultacji oraz szczegółowej analizie zdecydowaliśmy o kompleksowym przebudowaniu strony. Po trzech miesiącach intensywnej pracy oraz wielu testach osiągnęliśmy wspólnie obrane cele, w które wchodziło między innymi:
• całkowita zmiana projektów graficznych dostosowanych do najnowszych standardów tworzenia rozwiązań webowych oraz wszystkich typów urządzeń mobilnych
• stworzenie panelu użytkownika do zarządzania dodanymi tematami, ich edycję, usuwanie oraz śledzenie zmian i odpowiedzi
• zaawansowana wyszukiwarka umożliwiającą przeszukiwanie za pomocą jednego pola tematów po ich nazwie, treści, kategorii, nazwie użytkownika i innych (na wzór wyszukiwarki Google na podstawie wspólnie określonych parametrów istotności poszczególnych tematów i odpowiedzi)
• panel doktora (wygodny panel użytkownika, dla lekarza który współpracuje z naszym klientem i odpowiada na zadane pytania forumowiczów)
• pełna infrastruktura bezpieczeństwa (min. zabezpieczenie przeciw botom, certyfikat SSL, skanowanie i kompresja plików przed przesłaniem na serwer, różne typy uprawnień do podglądu zdjęć i zarządzania tematami, blokady IP z obszarów "wykluczonych", zaawansowany system uwierzytelnienia itp.)
• transfer bazy danych składającej się z blisko 100 tys. rekordów, odfiltrowanie spamu, dodanie panelu umożliwiającego wygodne i efektywne zarządzanie tematami w przyszłości
• blog
• newsletter
*do nowej strony zostało dodane jeszcze wiele innych mniejszych funkcji, jak możliwość zarządzania profilem, oceniania tematów, udostępniania, wysyłania wiadomości między użytkownikami, mapa z klinikami leczenia naczyniaków itp.

Efektem naszych prac było wykonanie intuicyjnej, nowoczesnej i przejrzystej platformy cechującej się wysokim poziomem zabezpieczeń ze względu na profil tematyczny dzielności naszego klienta. Całość została bardzo pozytywnie oceniona przez użytkowników, a już w pierwszych dniach pojawiły się pytania osób szukających wsparcia.

Inne nasze najnowsze realizacje

MassageFinder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

MassageFinder

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań infomatyzcznych i teleinfomatycznych.