Wczytywanie...

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Big Drop’s Best: Aaron, Vice President

Naczyniaki.pl była od ponad 10 lat największą stroną internetową w Polsce poświęconą tematyce naczyniaków, ich leczenia oraz stanowiła grupę wsparcia dla ludzi borykających się z tą przypadłością. Nasz klient jako jedna z pierwszych osób w kraju pomagał wdrożyć terapię laserową, w czasach, w których stanowiła całkowitą nowością.

Parę lat temu forum zostało zaatakowane przez boty, z którymi nie był w stanie się uporać. Z roku na rok problem się nasilał, aż spowodował całkowite wyłączenie strony. Na dodatek technologie w jakich była wykonana, uniemożliwiały jej aktualizację, powodowały luki bezpieczeństwa oraz ograniczenia w stosunku do wprowadzanych zmian.

Po konsultacji oraz szczegółowej analizie zdecydowaliśmy o kompleksowym przebudowaniu strony. Po trzech miesiącach intensywnej pracy oraz wielu testach osiągnęliśmy wspólnie obrane cele, w które wchodziło między innymi:
• całkowita zmiana projektów graficznych dostosowanych do najnowszych standardów tworzenia rozwiązań webowych oraz wszystkich typów urządzeń mobilnych
• stworzenie panelu użytkownika do zarządzania dodanymi tematami, ich edycję, usuwanie oraz śledzenie zmian i odpowiedzi
• zaawansowana wyszukiwarka umożliwiającą przeszukiwanie za pomocą jednego pola tematów po ich nazwie, treści, kategorii, nazwie użytkownika i innych (na wzór wyszukiwarki Google na podstawie wspólnie określonych parametrów istotności poszczególnych tematów i odpowiedzi)
• panel doktora (wygodny panel użytkownika, dla lekarza który współpracuje z naszym klientem i odpowiada na zadane pytania forumowiczów)
• pełna infrastruktura bezpieczeństwa (min. zabezpieczenie przeciw botom, certyfikat SSL, skanowanie i kompresja plików przed przesłaniem na serwer, różne typy uprawnień do podglądu zdjęć i zarządzania tematami, blokady IP z obszarów "wykluczonych", zaawansowany system uwierzytelnienia itp.)
• transfer bazy danych składającej się z blisko 100 tys. rekordów, odfiltrowanie spamu, dodanie panelu umożliwiającego wygodne i efektywne zarządzanie tematami w przyszłości
• blog
• newsletter
*do nowej strony zostało dodane jeszcze wiele innych mniejszych funkcji, jak możliwość zarządzania profilem, oceniania tematów, udostępniania, wysyłania wiadomości między użytkownikami, mapa z klinikami leczenia naczyniaków itp.

Efektem naszych prac było wykonanie intuicyjnej, nowoczesnej i przejrzystej platformy cechującej się wysokim poziomem zabezpieczeń ze względu na profil tematyczny dzielności naszego klienta. Całość została bardzo pozytywnie oceniona przez użytkowników, a już w pierwszych dniach pojawiły się pytania osób szukających wsparcia.

Inne nasze najnowsze realizacje

Porównywarka Bankowa

Porównywarka produktów bankowych i pozabankowych

Porównywarka Bankowa

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

MassageFinder

Jeden z największych serwisów dla masażystów w USA

MassageFinder

System magazynowy

Analiza tempa pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

System magazynowy

Transportuj24

Ogólnopolska platforma łącząca przewoźników i osoby poszukujące transportu dla przesyłki

Transportuj24

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.