Wczytywnie...

Marketing internetowy

Jako partner technologiczny zajmujemy się nie tylko dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, lecz również ich aktywną promocją.

W TG Coders zajmujemy się rozwojem wszystkich obszarów marketingu cyfrowego w celu maksymalizacji rezultatów osiąganych przez Twoją firmę w obszarze sprzedaży. Tworzymy i personalizujemy kampanie AdWords, realizujemy działania z obszaru marketingu szeptanego, zapewniamy pozyskanie klientów poprzez kampanie w serwisie Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn i innych. Nasz zespół stosuje kompleksowe podejście do promocji twojej firmy w internecie, od szczegółowej analizy branży i konkurencji po pozyskanie pierwszych użytkowników/klientów i zmaksymalizowanie efektów w skali czasu. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak skuteczni są nasi specjaliści w obszarze tworzenia nowych relacji biznesowych i efektywnych kanałów sprzedażowych.

 1. Badania

  Przed stworzeniem strategii dokonujemy szczegółowej analizy Twojej firmy, marki oraz dotychczasowych działań promocyjnych, a także konkurencji, z jaką przyjdzie Ci się zmierzyć.

 2. Strategia

  Bardzo wnikliwie określamy nowe działania w celu zabezpieczenia Twojego kapitału i uzyskania maksymalnego przełożenia każdej wydanej złotówki do efektów.

 3. Realizacja

  Rozpoczynamy wdrażanie strategi marketingowej w życie pod czujnym okiem naszego eksperta, który zadba o wszystkie najważniejsze aspekty i dopilnuje osiągnięcia obranych celów.

 4. Weryfikacja

  W określonych odstępach czasu dokonujemy weryfikacji naszych efektów, optymalizując działania oraz prowadząc badania w celu osiągania maksymalnych rezultatów.

Nasze najnowsze realizacje

Biznes Skaner

Aplikacja webowa umożliwiająca wykonie skutecznej analizy biznesowej z wykorzystaniem uczenia maszynowego

Biznes Skaner

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Naczyniaki

Giełda Aut

Krajowy portal sprzedaży pojazdów używanych

Giełda Aut

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.