Wczytywnie...

Marketing internetowy

Jako partner technologiczny zajmujemy się nie tylko dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, lecz również ich aktywną promocją.

W TG Coders zajmujemy się rozwojem wszystkich obszarów marketingu cyfrowego w celu maksymalizacji rezultatów osiąganych przez Twoją firmę w obszarze sprzedaży. Tworzymy i personalizujemy kampanie AdWords, realizujemy działania z obszaru marketingu szeptanego, zapewniamy pozyskanie klientów poprzez kampanie w serwisie Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn i innych. Nasz zespół stosuje kompleksowe podejście do promocji twojej firmy w internecie, od szczegółowej analizy branży i konkurencji po pozyskanie pierwszych użytkowników/klientów i zmaksymalizowanie efektów w skali czasu. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak skuteczni są nasi specjaliści w obszarze tworzenia nowych relacji biznesowych i efektywnych kanałów sprzedażowych.

 1. Badania

  Przed stworzeniem strategii dokonujemy szczegółowej analizy Twojej firmy, marki oraz dotychczasowych działań promocyjnych, a także konkurencji, z jaką przyjdzie Ci się zmierzyć.

 2. Strategia

  Bardzo wnikliwie określamy nowe działania w celu zabezpieczenia Twojego kapitału i uzyskania maksymalnego przełożenia każdej wydanej złotówki do efektów.

 3. Realizacja

  Rozpoczynamy wdrażanie strategi marketingowej w życie pod czujnym okiem naszego eksperta, który zadba o wszystkie najważniejsze aspekty i dopilnuje osiągnięcia obranych celów.

 4. Weryfikacja

  W określonych odstępach czasu dokonujemy weryfikacji naszych efektów, optymalizując działania oraz prowadząc badania w celu osiągania maksymalnych rezultatów.

Nasze najnowsze realizacje

TG Manager

Web aplikacja do zarządzania kluczowymi procesami w firmie

TG Manager

Naczyniaki

Największy w Polsce portal medyczny poświęcany naczyniakom

Naczyniaki

Market News

Aplikacja dla inwestorów zbierająca najważniejsze informacje rynkowe

Market News

Więcej realizacji

Masz pytania
lub potrzebujesz wyceny?

Skontaktuj się

Używamy najlepszych technologii podpartych wieloletnim doświadczeniem w celu zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.