Strona główna

#ZostańWDomu

Wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw.


O programie

Od dnia 20.04.2020 do odwołania organizujemy program wparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw, którego celem jest pomoc w rozwoju sprzedaży produktów online oraz wdrożenie rozwiązań IT mogących zminimalizować lub wyeliminować rozwój epidemii w niniejszych podmiotach oraz wśród mieszkańców województwa ślaskiego.

Organizowany program jest bezpłatny i bezzwrotny oraz nie wymaga dodatkowego finansowania ze strony przedsiębiorstw.

Na czym polega wsparcie?

Wsparcie polega na stworzeniu oprogramowania, części oprogramowania, serwisu, aplikacji mobilnej lub internetowej, która wspomoże rozwój czy też przyczyni się do zminimalizowania negatywnych efektów gospodarczych spowodowanych aktualną sytuacją w Polsce i na świecie wywołaną rozwojem wirusa COVID-19.

Dla kogo?

Jednoosobowe działalności gospodarcze zatrudniające nie więcej niż 15 pracowników

Spółki kapitałowe zatrudniające nie więcej niż 50 pracowników

Nie ma ograniczenia w stosunku do wieku przedsiębiorstwa oraz jego formy prawnej. Aplikować mogą wyłącznie małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa ślaskiego. Każda aplikacja jest rozpatrywana indywidualnie. W formularzu aplikacyjnym należy podać dlaczego firma powinna otrzymać wsparcie oraz jakiego rozwiązania IT Państwo oczekujecie. Wybierzemy maksymalnie do 10 przedsiębiorstw kierując się własną oceną i kryteriami ważności projektu.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli masz pytania odnośnie niniejszego programu zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zadzwoń

(+48) 514 583 389

Email

biuro@tgcoders.pl

Formularz aplikacyjny

Aplikując akceptujesz regulamin i polityke prywatności.